Ekologia - podejście eco friendly
Strona główna » Eco Friendly – kim jesteśmy i co robimy. Wspieraj nasze ambitne plany!

Eco Friendly – kim jesteśmy i co robimy. Wspieraj nasze ambitne plany!

przez Dorota Stryjek

Wiele osób może myśleć, że nasza strona jest jak wiele innych w dziedzinie ekologii. My jednak chcemy być inni, innowacyjni i naprawdę zmieniać Polskę, a później też wychodzić z ekologiczną rewolucją w świat. Dlaczego zatem warto być z nami i wspierać nas w naszych działaniach?

 

Wszystko zaczyna się od edukacji

Po pierwsze, chcemy edukować. Od tego wszystko się zaczyna. I już to robimy. Na naszej stronie znajdziesz już teraz sporo ekologicznych poradników. Tłumaczymy prostym językiem, co daje ekologiczne podejście do życia. Jakie są korzyści dla każdego z nas, ale i ogólnie dla naszej plany. Edukacja to podstawa do tego, by zacząć coś zmieniać. 

CZYTAJ JUŻ DZIŚ: Ekologia – czy to w ogóle ma sens

Ekologia to nie ściema. Potrzebujemy eco podejścia, by znowu zapanowała w przyrodzie harmonia. Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem, jeść zdrowo, a nie stale przeglądać etykiety. Kupować zdrowe produkty, kosmetyki, korzystać z ekologicznych usług i rozwiązań przyjaznych naturze. Kiedyś tak było. Trzeba po prostu do tego wrócić.

 

Edukacja to nie wszystko. Chcemy dawać gotowe rozwiązania

Jako Eco Friendly mamy zamiar jednak nie tylko podpowiadać, jak żyć ekologicznie. Jak zminimalizować ryzyko poważnych chorób, które dziesiątkują społeczeństwa. Chcemy Ci dawać realne, zdrowe produkty, promować polskie firmy, które mają je w swojej ofercie. Chcemy, by były one przystępne dla wszystkich, nie dla wybranych, nie dla bogatych. Produkty od tych najbardziej potrzebnych, jak zdrowe jedzenie, po rozwiązania bardziej zaawansowane jak np. ekotransport czy ekoturystyka. 

CZYTAJ NA NASZYM BLOGU: Depresja – jak naturalnie wspomagać jej leczenie

Chcemy, by projekt Eco Friendly był swego rodzaju hubem. Popularne dziś słowo. Wyjaśniamy. W tym miejscu mają krzyżować się ekologiczne drogi. Edukacja ma spotykać się z realnymi rozwiązaniami, produktami, usługami, społecznymi kampaniami. Generalnie ma być tu wszystko, co wpisuje się w temat ekologii. Wszystko w jednym miejscu. 

Oczywiście nie zrobimy tego wszystkiego dziś. Chcemy działać krok po kroku. I nie sami. Potrzebujemy pomocy, bo tylko w grupie tkwi siła. Jednostki budują wielkie zmiany. By działać, potrzebujemy wsparcia, nie tylko finansowego, ale też podpowiedzi od Ciebie. Co warto zrobić, z kim nawiązać współpracę, jak działać. Będziemy słuchać. Sami też oczywiście działamy pełną parą. 

 

Wesprzyj nas. Napisz do nas

Jeśli chcesz nam pomóc, nie tylko dla siebie, Polski, planety, ale też dla przyszłych pokoleń, napisz do nas – [email protected]. Reprezentujesz firmę, która chciałaby z nami nawiązać współpracę. Śmiało! Jesteśmy otwarci. Początek drogi to idealny moment! Potrzebujemy pomysłów, ale też i środków do działania. Każdy może nas wesprzeć. Liczy się każda cegiełka, nawet najmniejsza. To z nich zbudowany jest dom!

CZYTAJ TAKŻE: Bezsenność – zmora naszych czasów. Jak zadbać o sen

Jak tylko wystartujemy pełną parą, uruchomimy specjalne działania dla naszych darczyńców. Chcemy doceniać każdego, kto przyczynia się do wsparcia naszego projektu. A tym samym wspiera ekologię. Już nie tylko ideę, ale styl życia. 

Wielkie zmiany zaczynają się od jednostek. Wspólnie możemy zbudować piękny, naturalny, harmonijny świat. To nie prawda, że jest za późno, że świat się pali i wali. Wciąż mamy czas na działania. Ale działać trzeba dziś, nie jutro. Przyłącz się zatem do nas. 

NAPISZ DO NAS: [email protected] 

Dorota Stryjek

Cześć! Nazywam się Dorota Stryjek. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, jestem miłośniczką zdrowego trybu życia, długich spacerów i górskich wędrówek. Stale poszukuję nowych rozwiązań, które wpisują się w ideę Eco Friendly. Jestem tu po to, by Ci doradzać i pomagać.

Zostaw komentarz

Powiązane Posty