O Nas

Bądź razem z nami Eco!

Jesteśmy Eco Friendly. Tworzymy grupę ludzi, którzy nie tylko założyli tę stronę internetową, ale przede wszystkim chcą zmieniać naszą planetę na lepsze! Najważniejsze dla nas jest życie w zgodzie z naturą i promowanie produktów, usług i rozwiązań, które są przyjazne dla środowiska.

Wiele lat temu człowiek żył w zgodzie z naturą. Później się z nią pokłócił, czego efekty widać gołym okiem. Ocieplenie klimatu, zanieczyszczone powietrze, przetworzona żywność – można by długo wymieniać. Dla nas najważniejsze jest to, by na świecie znowu zapanowała harmonia. I to nie tylko dlatego, by ocalić naszą planetę, ale też po prostu dla naszego własnego zdrowia!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele produktów i usług, które wpisują się w ideę Eco Friendly. Skrupulatnie je analizujemy, testujemy i doradzamy. Stale poszerzamy też swoją ofertę. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy mają w swojej ofercie rozwiązania przyjazne środowisku. Docelowo będziemy Ciebie informować również na bieżąco o nowinkach ze świata Eco!

Z kolei w zakładce blog znajdziesz wiele interesujących materiałów poradnikowych, jak żyć ekologicznie, dbać o Ziemię i własne zdrowie.

Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej, ale korzystając z naszej strony internetowej, masz pewność, że trafisz w odpowiednie miejsce. Jesteśmy też od tego, by Ci pomagać, doradzać, rozwiązywać ewentualne problemy, zwłaszcza wtedy, jeśli zdecydujesz się zakupić którykolwiek z produktów i usług za pośrednictwem naszej strony EcoFriendly.com.pl. Uwaga, w wielu przypadkach będziemy mieli dla Ciebie też specjalne zniżki, kody rabatowe i oferty!

Jeśli natomiast reprezentujesz firmę i uważasz, że masz w swojej ofercie ekologiczne rozwiązania, które mogą nas zainteresować a przy okazji pomóc Matce Naturze odzyskać zaufanie do człowieka, zgłoś się do nas za pośrednictwem adresu internetowego [email protected]. Odezwiemy się!

EcoFriendly.com.pl to nie tylko strona internetowa. To przede wszystkim idea. Bądź razem z nami Eco!